Main Menu
College Coaches
Register to Attend
Website
Event Fields
Event Store
Contact
HCU Adidas Columbus Day Classic
10/8/2010 - 10/10/2010
On This Page:
Boys U13 U13 Boys- Red Division
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Boys U13 U13 Boys- White Division
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
10/9/2010
Boys U13 U13 Boys- Red Division
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#205
8:00 AM
FLORIDA RUSH NIKE 97/98 (FL)
3
CCSC RANGERS (FL)
1
#206
8:00 AM
BIG SUN YSL OCALA ARSENAL 97/98 (FL)
1
CLEARWATER CHARGERS CLWR CHARGERS B97/98-PREMIER (FL)
2
#209
12:30 PM
FLORIDA RUSH NIKE 97/98 (FL)
1
BIG SUN YSL OCALA ARSENAL 97/98 (FL)
2
#210
12:30 PM
CLEARWATER CHARGERS CLWR CHARGERS B97/98-PREMIER (FL)
0
CCSC RANGERS (FL)
0
Bracket B
#211
8:00 AM
EAST ORANGE SC SCORPIONS (FL)
4
TARPON FC U13 BOYS WHITE (FL)
2
#212
8:00 AM
PINECREST PREMIER 97/98-B BLUE (FL)
0
BRANDON FC FLAMES 97/98 BLUE (FL)
1
#215
12:30 PM
EAST ORANGE SC SCORPIONS (FL)
2
PINECREST PREMIER 97/98-B BLUE (FL)
3
#216
12:30 PM
BRANDON FC FLAMES 97/98 BLUE (FL)
3
TARPON FC U13 BOYS WHITE (FL)
2
10/10/2010
Boys U13 U13 Boys- Red Division
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#207
9:30 AM
FLORIDA RUSH NIKE 97/98 (FL)
0
CLEARWATER CHARGERS CLWR CHARGERS B97/98-PREMIER (FL)
3
#208
9:30 AM
BIG SUN YSL OCALA ARSENAL 97/98 (FL)
3
CCSC RANGERS (FL)
1
Bracket B
#213
9:30 AM
EAST ORANGE SC SCORPIONS (FL)
2
BRANDON FC FLAMES 97/98 BLUE (FL)
1
#214
9:30 AM
PINECREST PREMIER 97/98-B BLUE (FL)
1
TARPON FC U13 BOYS WHITE (FL)
0
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#217
Playoffs
Final
3:30 PM
CLEARWATER CHARGERS CLWR CHARGERS B97/98-PREMIER (FL)
4
EAST ORANGE SC SCORPIONS (FL)
1
10/9/2010
Boys U13 U13 Boys- White Division
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#220
8:00 AM
HC UNITED RED (FL)
5
TARPON FC U13 BOYS BLUE (FL)
0
#221
8:00 AM
FIRST COAST KYX 97/98 WHITE (FL)
2
WARNER ASG 97-98B (FL)
2
#222
12:30 PM
HC UNITED RED (FL)
2
FIRST COAST KYX 97/98 WHITE (FL)
1
#223
12:30 PM
TARPON FC U13 BOYS BLUE (FL)
3
WARNER ASG 97-98B (FL)
4
Bracket B
#224
8:00 AM
C6WCA WCAA WESLEY CHAPEL SC FLAMES RED (FL)
6
RSL FLORIDA RED (FL)
2
#225
8:00 AM
SPACE COAST UNITED STORM ELITE (FL)
1
INDIAN RIVER IRSA (FL)
6
#228
12:30 PM
C6WCA WCAA WESLEY CHAPEL SC FLAMES RED (FL)
5
SPACE COAST UNITED STORM ELITE (FL)
1
#229
12:30 PM
INDIAN RIVER IRSA (FL)
3
RSL FLORIDA RED (FL)
1
10/10/2010
Boys U13 U13 Boys- White Division
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#218
11:00 AM
HC UNITED RED (FL)
3
WARNER ASG 97-98B (FL)
1
#219
11:00 AM
FIRST COAST KYX 97/98 WHITE (FL)
4
TARPON FC U13 BOYS BLUE (FL)
1
Bracket B
#226
11:00 AM
C6WCA WCAA WESLEY CHAPEL SC FLAMES RED (FL)
4
INDIAN RIVER IRSA (FL)
3
#227
11:00 AM
SPACE COAST UNITED STORM ELITE (FL)
0
RSL FLORIDA RED (FL)
3
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#230
Playoffs
Final
5:00 PM
HC UNITED RED (FL)
1
C6WCA WCAA WESLEY CHAPEL SC FLAMES RED (FL)
5
5/2/2024 6:10:52 PM