Main Menu
College Coaches
Register to Attend
Website
Event Fields
Event Store
Contact
HCU Adidas Columbus Day Classic
10/8/2010 - 10/10/2010
On This Page:
Boys U10 U10 Boys Red Division
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
Boys U10 U10 Boys White Division
Standings
Grid
Print Schedule
Print Standings
10/9/2010
Boys U10 U10 Boys Red Division
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#088
10:30 AM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 WHITE (FL)
0
MELBOURNE BEACH SC COED COMP (FL)
3
#089
10:30 AM
ORMOND BEACH SC APOLLO 00/01 - SWEAT (FL)
7
BRANDON FC FLAMES 00/01 BLUE (FL)
0
#092
3:45 PM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 WHITE (FL)
0
ORMOND BEACH SC APOLLO 00/01 - SWEAT (FL)
6
#093
3:45 PM
BRANDON FC FLAMES 00/01 BLUE (FL)
1
MELBOURNE BEACH SC COED COMP (FL)
14
Bracket B
#098
10:30 AM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 BLUE (FL)
2
CENTRAL FLORIDA KRAZE CFK01KRAZEBLACK MELTON (FL)
3
#099
10:30 AM
CLAY COUNTY SOCCCER JUNIOR RANGERS (FL)
1
PINECREST PREMIER 00/01-B BLUE (FL)
7
#094
5:00 PM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 BLUE (FL)
2
PINECREST PREMIER 00/01-B BLUE (FL)
5
#095
5:00 PM
CENTRAL FLORIDA KRAZE CFK01KRAZEBLACK MELTON (FL)
5
CLAY COUNTY SOCCCER JUNIOR RANGERS (FL)
2
10/10/2010
Boys U10 U10 Boys Red Division
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#090
1:00 PM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 WHITE (FL)
5
BRANDON FC FLAMES 00/01 BLUE (FL)
2
#091
1:00 PM
ORMOND BEACH SC APOLLO 00/01 - SWEAT (FL)
5
MELBOURNE BEACH SC COED COMP (FL)
2
Bracket B
#096
1:00 PM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 BLUE (FL)
6
CLAY COUNTY SOCCCER JUNIOR RANGERS (FL)
2
#097
1:00 PM
CENTRAL FLORIDA KRAZE CFK01KRAZEBLACK MELTON (FL)
2
PINECREST PREMIER 00/01-B BLUE (FL)
6
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#103
Playoffs
Final
5:00 PM
ORMOND BEACH SC APOLLO 00/01 - SWEAT (FL)
2
PINECREST PREMIER 00/01-B BLUE (FL)
4
10/8/2010
Boys U10 U10 Boys White Division
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket B
#082
6:30 PM
HCUNITED RED (FL)
4
PROMOMAXI QUITO TENNIS (ECU)
3
10/9/2010
Boys U10 U10 Boys White Division
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#073
11:45 AM
BRANDON FC FLAMES 00/01 WHITE (FL)
3
HCUNITED BLACK (FL)
2
#074
11:45 AM
JACKSONVILLE YSC FURY WHITE (FL)
3
BIG SUN YSL OCALA ARSENAL 00/01 (FL)
5
#078
5:00 PM
BRANDON FC FLAMES 00/01 WHITE (FL)
2
BIG SUN YSL OCALA ARSENAL 00/01 (FL)
9
#079
5:00 PM
JACKSONVILLE YSC FURY WHITE (FL)
4
HCUNITED BLACK (FL)
2
Bracket B
#080
11:45 AM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 RED (FL)
5
EAST ORANGE SC PUMAS (FL)
6
#075
6:15 PM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 RED (FL)
7
PROMOMAXI QUITO TENNIS (ECU)
2
#077
6:15 PM
HCUNITED RED (FL)
3
JACKSONVILLE YSC FURY GREEN (FL)
3
Bracket C
#081
11:45 AM
BRANDON FC FLAMES 00/01 YELLOW (FL)
2
JACKSONVILLE YSC FURY GREEN (FL)
6
#076
6:15 PM
BRANDON FC FLAMES 00/01 YELLOW (FL)
0
EAST ORANGE SC PUMAS (FL)
7
10/10/2010
Boys U10 U10 Boys White Division
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
Bracket A
#083
8:00 AM
BRANDON FC FLAMES 00/01 WHITE (FL)
3
JACKSONVILLE YSC FURY WHITE (FL)
4
#084
8:00 AM
BIG SUN YSL OCALA ARSENAL 00/01 (FL)
9
HCUNITED BLACK (FL)
1
Bracket B
#085
8:00 AM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 RED (FL)
2
HCUNITED RED (FL)
1
Bracket C
#087
8:00 AM
JACKSONVILLE YSC FURY GREEN (FL)
1
EAST ORANGE SC PUMAS (FL)
3
#086
9:15 AM
BRANDON FC FLAMES 00/01 YELLOW (FL)
3
PROMOMAXI QUITO TENNIS (ECU)
3
Game
Time
Home Team
Away Team
Location
#100
Playoffs
Semi-Finals
2:30 PM
BIG SUN YSL OCALA ARSENAL 00/01 (FL)
5
JACKSONVILLE YSC FURY WHITE (FL)
0
#101
Playoffs
Semi-Finals
2:30 PM
FIRST COAST SOCCER ACADEMY 00/01 RED (FL)
1
EAST ORANGE SC PUMAS (FL)
5
#102
Playoffs
Final
5:00 PM
BIG SUN YSL OCALA ARSENAL 00/01 (FL)
2
EAST ORANGE SC PUMAS (FL)
3
5/2/2024 5:53:01 PM